Bzy bzy bzy my jesteśmy pszczółki trzy
Ruszyła III edycja projektu „Pszczoła w Mieście”. Tym razem w akcji bierze udział 13 placówek oświatowych z miasta i regionu.
(Visited 69 times, 1 visits today)
Ruszyła III edycja projektu „Pszczoła w Mieście”. Tym razem w akcji bierze udział 13 placówek oświatowych z miasta i regionu.

