Częstochowski Herbert ma 35 lat

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
STO w Częstochowie obchodzi 35-lecie. Biało-niebieska placówka oświatowa, z dumą mówi o swoim patronie, absolwentach i o stuprocentowej zdawalności na maturach. Małgorzata Wrońska dyrektor
szkoły wyjaśnia – patron zobowiązuje. Młodzież wychowujemy
na mądrych i odważnych ludzi. Herbert uczy ich prawdziwego spojrzenia na życie i tego, aby się nie bać mówić o tym co się czuje. Uroczystości jubileuszowe odbędą się 20 września m.in. u „Zygmunta”.

(Visited 371 times, 1 visits today)

Zobacz także:

Telewizja Orion w Częstochowie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.