Druhowie OSP z gminy Dąbrowa Zielona odzyskali strażnicę

W 2020 roku spłonęła ich strażnica. Dziś, wreszcie, mają swoje miejsce strażacy ochotnicy z gminy Dąbrowa Zielona

(Visited 40 times, 1 visits today)

Zobacz także: