Drużynowi Mistrzowie Europy u prezydenta
8 finałów i 156 uczestników. Polska reprezentacja w speedrowerze zdobyła dwa złote medale w Mistrzostwach Europy w kat. seniorów oraz weteranów. W poniedziałek w obecności szefa mogliśmy podziwiać okazałe trofea.
(Visited 61 times, 1 visits today)




