Obostrzenia śmieciowe
Od 1 lipca samorząd musiał wdrożyć przepisy ustawowe związane zgromadzeniem i segregowaniem śmieci. Ustawa nałożyła dodatkowe obostrzenia i obowiązki dla wszystkich uczestników tego systemu.
Szczegółowo czyli kto i jak musi segregować wyjaśnia naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Andrzej Szczerba
(Visited 130 times, 1 visits today)




