Od 7 lipca nie przejdziemy kładką

Od 7 lipca kładka dla pieszych łącząca ul. 1 Maja z Ogrodową zostanie wyłączona z użytkowania – informuje Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie.

(Visited 92 times, 1 visits today)

Zobacz także: