Po 38 dziewczynek i chłopców
Dzięki miejskiemu programowi in vitro, w Częstochowie na świat przyszło 76 dziecko. Tym razem była to dziewczynka.
(Visited 37 times, 1 visits today)
Dzięki miejskiemu programowi in vitro, w Częstochowie na świat przyszło 76 dziecko. Tym razem była to dziewczynka.

