Prus szkolił się na Teneryfie
W czasie wakacji nauczyciele z Zespołu Szkół Prusa wylecieli na wyspy Kanaryjskie. Tam w ramach projektu poznawali nowe rozwiązania ICT, jako szansy na doskonalenie zawodowe.
(Visited 73 times, 1 visits today)
W czasie wakacji nauczyciele z Zespołu Szkół Prusa wylecieli na wyspy Kanaryjskie. Tam w ramach projektu poznawali nowe rozwiązania ICT, jako szansy na doskonalenie zawodowe.

