Rowerowe spotkanie w Częstochowie
Oficerowie rowerowi z terenu województwa Śląskiego spotkali się w Częstochowie, by rozmawiać o kolejnym sezonie. Jak słyszymy nic w tym dziwnego bo stolica subregionu w tej kwestii ma się czym pochwalić.
(Visited 41 times, 1 visits today)




