Wydziały komunikacji w czasie pandemii
W czasie pandemii wśród najbardziej narażonych na zakażenie są pracownicy wydziałów komunikacji zarówno w starostwie jak i w magistracie częstochowskim. Tam przewija się najwięcej interesantów. Dzisiaj przyglądamy się tym jednostkom.
(Visited 67 times, 1 visits today)




