Wystawa piękna
W Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej podsumowano projekt pod nazwą „Wystawa piękna”. W przedsięwzięciu wzięło udział 11 placówek oświatowych.
(Visited 236 times, 1 visits today)
W Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej podsumowano projekt pod nazwą „Wystawa piękna”. W przedsięwzięciu wzięło udział 11 placówek oświatowych.

