Wystawa po raz 42
W Miejskim Ratuszu odbyła się 42 wystawa prac Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy Gracza.
(Visited 167 times, 1 visits today)
W Miejskim Ratuszu odbyła się 42 wystawa prac Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy Gracza.

