Zapłacimy drożej za wodę
Od 15 listopada zapłacimy więcej za wodę mówią nam przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręg Częstochowskiego
(Visited 102 times, 1 visits today)
Od 15 listopada zapłacimy więcej za wodę mówią nam przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręg Częstochowskiego

