Im więcej jeździmy rowerem, tym bardziej jesteśmy zdrowi

-W ciągu dwóch lat w mieście przybędzie tras rowerowych – zapowiada Łukasz Kot, społeczny konsultant ds. komunikacji rowerowej i pieszej w Częstochowie.
Czy ta informacja nie zmartwi prezesa MPK bo im więcej osób przesiądzie się na jednoślady tym mniej pasażerów wsiądzie do autobusów i tramwajów?
-Niekoniecznie bowiem ONZ… odpowiada gość Sieci.

(Visited 121 times, 1 visits today)

Zobacz także:

Telewizja Orion w Częstochowie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.