Częstochowa przyjazna jerzykom z numerem alarmowym

Stowarzyszenie „Częstochowa Przyjazna Jerzykom – Jerzyk w Dzielnicy Stradom” jest już zarejestrowaną organizacją. Patrząc na jej działalność można powiedzieć, że jest ona przyjazna nie tylko jerzykom, ale też psom i kotom. Jakby tego było mało Stowarzyszenie kilka dni temu zakupiło ambulans dla zwierząt. -Tuż po zakupie auta pojechaliśmy na granicę polsko-ukraińską, aby odebrać psy i koty. Z granicy zabieraliśmy też ludzi. Trzeba być tam na miejscu, aby uwierzyć w to co tam się dzieje – mówi prezes organizacji Jacek Tomasz Suchomel.

(Visited 315 times, 1 visits today)

Zobacz także:

Telewizja Orion w Częstochowie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.