Jestem z Wyczerp
W Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kontkiewicza odbył się lokalny festyn pod hasłem „Jestem z Wyczerp”. Mieszkańcy dzielnicy miło spędzili czas, korzystając z przygotowanych atrakcji.
(Visited 274 times, 1 visits today)
W Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kontkiewicza odbył się lokalny festyn pod hasłem „Jestem z Wyczerp”. Mieszkańcy dzielnicy miło spędzili czas, korzystając z przygotowanych atrakcji.

