Jestem z Wyczerp

W Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kontkiewicza odbył się lokalny festyn pod hasłem „Jestem z Wyczerp”. Mieszkańcy dzielnicy miło spędzili czas, korzystając z przygotowanych atrakcji.

(Visited 274 times, 1 visits today)

Zobacz także:

Telewizja Orion w Częstochowie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.