Kopernik świątecznie
Uczniowie VII LO im. Mikołaja Kopernika zagrali świąteczny koncert w Muzeum Monet i Medali św. Jana Pawła II.
(Visited 82 times, 1 visits today)
Uczniowie VII LO im. Mikołaja Kopernika zagrali świąteczny koncert w Muzeum Monet i Medali św. Jana Pawła II.

