Nie rozumiem zachowań Donalda Trampa

Tym razem w Sieci gościmy Dariusza Jadczyka, prezesa Regionalnej Organizacji Pracodawców Zrzeszonej w Konfederacji LEWIATAN
Rozmawiamy m.in. o tym jak podejmowane decyzje przez prezydenta Stanów Zjednoczonych mogą wpłynąć na polską gospodarkę. Co z suwerennością gospodarczą naszego kraju oraz, na którego z kandydatów na prezydenta RP powinni głosować przedsiębiorcy. Kto więcej dobrego obiecuje dla firm?

(Visited 112 times, 1 visits today)

Zobacz także:

Telewizja Orion w Częstochowie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.