Wystawa Arkadiusza Belicy
W Regionalnym Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy Arkadiusza Belicy. Częstochowski fotograf zatytułował swoją wystawę “Okno na świat”.
(Visited 130 times, 1 visits today)
W Regionalnym Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy Arkadiusza Belicy. Częstochowski fotograf zatytułował swoją wystawę “Okno na świat”.

